مدیریت مالی شخصی

تا حالا پیش اومده که هنوز ماه تموم نشده یه نگاه به حسابت بندازی و ببینی خالی شده؟ یا ندونی با پول‌هات چی کار کنی و برای همین همه‌اش رو خرج کنی؟

فانوس یه اپلیکیشن حسابداری شخصی برای مدیریت هزینه و درآمده. یعنی اومده نگرانی‌ات رو برای مدیریت دخل و خرج رفع کنه.

فانوس با روش‌های امن و تاییده شده از سمت بانک* به حساب بانکی شما وصل میشه و می‌تونه حدس بزنه اگه جایی کارت کشیدی برای چی بوده، برای همین لازم نیست خودت رو درگیر ثبت دستی و حساب و کتاب‌های روزانه بکنی.

همراه نوین

“همراه نوین” سامانه جدید بانک اقتصادنوین برای ارائه خدمات متنوع بانکی بر بستر تلفن همراه است.
از جمله امکانات این نرم‌افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  امکان اجرای نسخه بر روی ساعت (IOS / Android)
  •  امکان دسته بندی و گزارشگیری تراکنش‌ها در منوی مدیریت مالی
  •  امکان اسکن کارت و ورود اتوماتیک اطلاعات کارت
  •  امکان خرید شارژ آنی

همراه کارت

همراه کارت از سال ۱۳۹۳ با حمایت برخی شرکت‌ها و بانک‌های معتبر کشور شروع به فعالیت در عرصه پرداخت‌های بانکی کرده‌است. سامانه همراه کارت نرم افزاری ساده، کاربردی و رایگان برای انجام فعالیت‌های پرداخت‌های بانکی (انتقال وجه کارت به کارت، خرید شارژ و اینترنت، پرداخت قبض، نیکوکاری و پرداخت خریدهای اینترنتی) از طریق موبایل می‌باشد. همراه کارت علاوه‌بر پشتیبانی از تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت با سیستم عامل‌های Android و iOS، قابل استفاده بر روی ساعت‌های هوشمند نیز می‌باشد.

تنها با داشتن رمز دوم کارت بانکی خود می‌توانید فعالیت‌های مالی را بدون نیاز به مراجعه به بانک از طریق همراه کارت انجام دهید

فعالیت های گذشته

خدمات توسعه Core-Banking

با عنایت به اهمیت حوزه بانکداری، شرکت فرازپردازان از خرداد ماه سال ۱۳۹۰ تا سال ۱۳۹۴، با شرکت بهستان رایان در توسعه و پشتیبانی نرم افزارهای بانکی همکاری می‌نمود. نرم افزارهای بانکداری سیمیا ۴، سیمیا ۵ و سبا در موسسات مالی و اعتباری، کوثر با بیش از ۳۹۷ شعبه در سطح کشور، و پست بانک ایران با بیش از ۱۴ هزار دفتر و شعبه مورد استفاده قرار گرفته است. در سالهای همکاری  بین دو شرکت به صورت میانگین در حدود بیست نفر از مدیران و کارشناسان شرکت فرازپردازان در پروژه های بانکی مذکور فعالیت داشته اند.

اطلاعات بیشتر