تشخیص اطلاعات کارت بانکی از طریق دوربین

  • هوشمند و دقیق

سرویس Accub.in با استفاده از جریان ویدیویی دوربین تلفن­ های همراه هوشمند اطلاعات کارت­ های بانکی ( شماره کارت و تاریخ انقضا ) را به صورت هشمند تشخیص می­ دهد.  این سرویس می تواند اعداد روی کارت های بانکی هم به صورت فارسی و هم به صورت لاتین  تشخیص دهد. دقت accub.in در تشخیص اطلاعات کارت­ های بانکی ایران ۹۵% است.

  • سریع و منطبق

برای تشخیص اطلاعات کارت های بانکی نیازی به به برقراری ارتباط با اینترنت نیست . این سرویس به صورت هوشمندانه در کسری از ثانیه اطلاعات­های بانکی استخراج و در اختیار کاربر قرار می­دهد.

  • قابل استفاده در تمامی سامانه ­های موبایلی

سرویس accub.in به صورت کتابخانه قابل استفاده در سیستم­ های عامل اندروید و iOS است.

اطلاعات بیشتر

سامانه کنترل و مانیتورینگ دستگاه های بانکی – دیده بان

امروزه استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات الکترونیکی برای انجام امور بانکی امری روزمره و فراگیر شده است. بانک‌ها و نهادهای مالی کشور با توجه به صرفه جویی اقتصادی و همچنین افزایش کیفیت خدمات، شبکه‌های وسیعی از ابزارهای مالی، بانکی و پرداخت راه‌اندازی نموده‌اند. در این میان بعضی از این دستگاه‌ها مانند دستگاه‌های خودپرداز و کیوسک‌ها دارای اهمیت ویژه‌ای هستند، چرا که درصد بالایی از حجم درخواست‌ها و تراکنش‌های مالی توسط این دستگاه‌ها انجام می‌گیرد. به همین جهت در دسترس بودن همیشگی و همچنین بروز رسانی این دستگاه‌ها برای بانک‌ها و نهادهای مالی از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین لازم است دستگاه‌های مذکور به صورت مداوم و ۲۴ ساعته پایش شوند تا در صورت بروز مشکل در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام گردد.

اطلاعات بیشتر